PC140730Lapkričio 13 dieną mūsų mokykloje vyko pradinių klasių netradicinė diena „Beždžioniukų diskoteka“. Šventę pradėjo 4 klasės mokinė Monika Janušauskaitė, kuri puikiai pamėgžiojo italo Giakomo Mamolo dainą „Katiniukas“. Buvo labai smagu ir linkama! Vėliau 4 klasės mokytoja Asta Simanaitienė rodė pateiktis ir video, kurių pagalba mokiniai susipažino su šokių muzikos istorija, su įvairiais šokių muzikos stiliais. Mokiniai galėjo pamėgdžioti įvairių šokių judesius. Pristatymas buvo baigtas ketvirtokų šokiu pagal korėjiečių reperio dainą „Gangman style“. Šis pasirodymas vaikams labai patiko ir vėliau visi jį mokėsi šokti.  Diskotekoje skambėjo ir kitų užsienio atlikėjų bei lietuvos atlikėjų hitai. Po diskotekos visi buvo pavargę, bet laimingi!

DSC01482.JPG DSC01484.JPG DSC01503.JPG DSC01505.JPG DSC01509.JPG