P7180393Š. m. spalio 17 d. Prienų „Revuonos“ vidurinėje mokykloje buvo organizuotas VšĮ Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centro vykdomo projekto „Pietų ir pietryčių Lietuvos gyventojų informavimas ir švietimas apie aplinkai palankų gyvenimo būdą“  žaidimas – spektaklis jaunesniųjų klasių mokiniams. Spektaklį stebėjo 119 mokinių.

Projekto tikslas – gyventojų informavimo ir švietimo aplinkosaugos klausimais gerinimas, visuomenės tausojančios elgsenos ir aplinkai,  palankaus gyvenimo būdo skatinimas:

• šviesti ir informuoti vaikus ir jaunimą apie aplinkai palankų gyvenimo būdą;
  • formuoti vartojimo įgūdžius, diegti aplinkosauginių vertybių nuostatas;
  • ugdyti gyventojų aplinkosauginį mąstymą ir formuoti palankų aplinkai elgesį kasdieniniame gyvenime.

Spektaklio metu mokiniai išgirdo gyvai atliekamų lietuvių laiudies sutartinių, pasakų, mokėsi rūšiuoti šiukšles.

P7180390.JPG P7180391.JPG P7180392.JPG P7180393.JPG