P7020374Š.m. spalio 1 d. mokykloje vėl svečiavosi Drakoniuko teatro aktoriai. Šį kartą mokiniams buvo rodomas nuotaikingas spektaklis „Vabalo Džojaus nuotykiai“. Scenarijaus autorius – Otilija Stankevičienė.

Spektaklis „Vabalo Džojaus nuotykiai“ – tai istorija apie vabalą, kuris savo nelaimei, įsimyli pašėlusią Boružėlę Taškę ir keliauja jos ieškoti.

Savo kelionėje Vabalas Džojus patiria daugybę nuotykių ir gerų, ir blogų. Tačiau viskas baigiasi gerai: vabalas ištrūksta iš skruzdžių kalėjimo, sulaukia pagalbos iš sportininko slieko ir suranda savo mylimąją.

Džiugina tai, kad spektaklyje nenaudojamos lėlės, o vaidmenis atlieka profesionalūs aktoriai. Jie ne tik vaidina, bet ir atlieka muzikinius numerius bei šoka. Iš šio spektaklio vaikai galėjo pasimokyti gerumo, draugiškumo, nesavanaudiškos pagalbos, meilės savo gimtajam kraštui.

Spektaklį stebėjo ir specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai. Aktų salę mokiniai paliko būdami geros nuotaikos.

P7020373.JPG P7020374.JPG P7020375.JPG