DSCN0609Šiai atmintinai datai paminėti ,,Revuonos“ vidurinėje mokykloje buvo organizuota netradicinio ugdymo diena. Ją parengė socialinių mokslų mokytojai.

8.00 val. visų kabinetų languose sužibo atminimo žvakelės. Mokiniai su mokytojais žvakelių šviesoje pagerbė žuvusiųjų atminimą. Mokytojai dar kartą priminė sausio įvykių kroniką. Kvietė mokinius diskutuoti apie sausio 13-osios dienos įvykius, jų reikšmę Lietuvai.

Per antrą, trečią ir ketvirtą pamokas mokiniai žiūrėjo sausio 13-ąjai skirtą filmą ,,Mergina ir tankai“, bei šią datą įprasmino Lietuvos trispalvėje. Trispalvės dekoruotos išradingai, susiejant su laisve, meile Lietuvai. Panaudoti įvairūs simboliai, iškarpos, eilės, linkėjimai. Mokinių darbai iškabinti 2–ojo aukšto koridoriuje.

Socialinių mokslų mokytojai dėkoja visiems mokiniams šauniai dalyvavusiems netradicinio ugdymo pamokose. Taip pat didelis ačiū visiems mokytojams, kurie padėjo įgyvendinti sausio 13-osios dienos programą.

DSCN0609.JPG DSCN0611.JPG DSCN0613.JPG DSCN0614.JPG DSCN0618.JPG DSCN0619.JPG DSCN0620.JPG DSCN0621.JPG DSCN0622.JPG DSCN0623.JPG