2011 m. gruodžio 13 d. mokyklos aktų salėje įvyko aktyvios pertraukos „Pašokime“. Į jas buvo kviečiami visi norintys ir prijaunčiantys šokio menui. Kviečiami tie, kas norėjo pajudėti ir išmokti naujų šokių žingsnelių.

Šiais metais naujiena: jas vedė ne šokių mokytoja Gina Kareivaitė, o jos kuruojamos mergaitės 6a klasės mokinės Simona Veiverytė ir Ugnė Klimavičiūtė, kurios kvietė pasišokti po 4 pamokų ir 5a klasės mokinė Paulina Dumbliauskaitė - po 5 pamokų.

Aktų salė buvo pilna muzikos, šurmulio ir pasitenkinimo šūksnių. Pradžioje mergaitės jaudinosi, nes tai buvo joms pirmas kartas mokinant kitus savo sukurtų šokio derinukų. Žengus pirmuosius šokio žingsnelius jaunosios „mokytojos“ atsipalaidavo ir smagiai pateikė savo mintis kitiems mokiniams.

Mergaitės susidorojo su joms pateikta užduotimi, tad tikimės kitą kartą sulaukti dar didesnio būrio mėgstančių  laiką leisti aktyviai.