DSCN6685Š. m. gruodžio 7 d. mūsų mokyklą aplankė jaunieji aktoriai iš Marijampolės sav. Želsvos pagrindinės mokyklos dramos studijos. Mokyklos aktų salėje jie parodė mūsų mokiniams muzikinį spektaklį „Bjaurusis ančiukas“. Miuziklo scenarijaus autorius ir režisierius - mokytojas Bronius Kaubrys.

Šis spektaklis - šiuolaikinė klasikinės Hanso Christiano Anderseno pasakos interpretacija, perteikianti jaunimo tarpusavio santykių problemas ir jų pasirenkamus sprendimo būdus.

Mikas – pagrindinis herojus, kuris atvyko į naująją mokyklą ir susidūrė su klasės draugų patyčiomis ir atstūmimu. Kiekviename net mažame kolektyve yra narių, kurie yra mažiau mėgiami, o kartais ir atstumiami dažniausiai be jokio pagrindo. Mikas savo puikiomis charakterio savybėmis: noru padėti kitiems, nuoširdumu, sumanumu, mandagumu, gebėjimu bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis pamažu pelnė bendraamžių pagarbą ir pripažinimą, įsiliejo į klasės kolektyvą. Spektaklio pabaiga šviesi, pozityvi, pamokanti.

Šis spektaklis – tai puiki tolerancijos pamoka. Miuziklo herojai mus mokė gerbti mūsų turimus skirtumus, atleisti įžeidėjams, atsisakyti polinkio kaupti nuoskaudas, o taip pat parodė, kaip pozityviais būdais galima įtvirtinti save.

Žiūrovus sužavėjo Želsvos mokyklos dramos studijos mokinių nuoširdumas, kūrybiškumas ir drąsa scenoje. Jaunieji aktoriai maloniai kvietė pasisvečiuoti „Revuonos“ mokiniams ir mokytojams jų gražioje mokykloje. Tikimės, kad šis apsilankymas nebuvo vienkartinis susitikimas, gal būt dviejų mokyklų draugystė ateityje sustiprės ir mes įkvėpsime vieni kitus savo darbais, kūryba ir pasiekimais. Šiuo metu abi mokyklos įgyvendina Olweus patyčių ir smurto prevencijos programą, todėl turi patirties ir sumanymų, kuriais norėtų pasidalinti.

DSCN6677.JPG DSCN6682.JPG DSCN6685.JPG DSCN6688.JPG DSCN6694.JPG