1Balandžio 18 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos Šilavoto pradinio ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo Atvelykio popietėje „Kai margutis rieda – žemė bunda“, kuri vyko Šilavoto laisvalaikio salės prieigose. Dalyvius pasitiko Velykų bobutė ir linksmieji Kiškučiai. Išklausę Bobutės sekamą pasaką „Kodėl dažo kiaušinius“, įsitraukėme į margučių spalvinimą. Vėliau Kiškučiai pakvietė pažaisti margučių žolės riedulį, pernešti margučius mediniu šaukštu, išbandyti taiklumą mėtant medinius žiedus ant reketuko, paspėlioti, pas ką pasislėpė margutis, pasimokyti kiškučių šuoliavimo. Laukiamiausia Velykėlių šventės dalis buvo margučių ridenimo varžybos. O pabaigoje visi dalyviai sulaukė saldžių dovanėlių.

Dėkojame organizatorėms Saulei Blėdienei, Kristinai Tamašauskienei, Juditai Lučkienei už nuoširdų bendradarbiavimą renginių metu.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg