20230316 130053Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos strateginiame plane 2022-2024 m. išsikėlėme tikslą - kurti inovatyvią ugdymosi aplinką, kuri leistų kiekvienam mokiniui ugdytis pagal galimybes ir patirti ugdymosi sėkmę. Daug dėmesio skiriame mokinių individualių gebėjimų ugdymui. Mokykloje sudarytas individualių dalykinių konsultacijų mokiniams grafikas.

Stengiamės pastebėti kiekvieną vaiką ir atliepti jo poreikius. Gabiesiems vaikams sudarome sąlygas plėtoti ir atskleisti savo galimybes. Vienas iš metinio veiklos plano uždavinių – atpažinti ir ugdyti gabius mokinius, kuriant specialius ugdymosi iššūkius ir taikant įvairius ugdymo būdus. Smagu, kad įdėtas mokytojų ir mokinių darbas pasiteisino ir net keturiolika mokinių tapo 2022-2023 m.m. dalykinių olimpiadų prizininkais.
Lietuvos mokinių geografijos olimpiados II etapas (mok. S. Kazlauskaitė):
Milda Ferevičiūtė (10a kl.) laimėjo III vietą;
Silvija Kazlauskaitė (10a kl.) laimėjo III vietą.
Nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurso rajoninis etapas (mok. S. Kazlauskaitė):
Klaidas Klimavičius (7a kl.) laimėjo III vietą.
Lietuvos mokinių 55-osios biologijos olimpiados rajoninis etapas (mok. L. Petkevičienė):
Silvija Kazlauskaitė (10a kl.) laimėjo I vietą;
Milda Ferevičiūtė (10a kl.) laimėjo II vietą;
Ieva Rukaitė (9a kl.) laimėjo III vietą.
Rajoninė 5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada (mok. K. Kravčenko):
Tajus Dereškevičius (6a kl.) laimėjo III vietą.
9-12 klasių mokinių lietuvių (gimtosios) kalbos ir literatūros olimpiados rajoninis etapas (mok. S. Milušauskienė):
Silvija Kazlauskaitė (10a kl.) laimėjo II vietą.
Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoninis etapas (mok. Z. Ferevičienė):
Silvija Kazlauskaitė (10a kl.) laimėjo III vietą.
7-12 klasių mokinių technologijų olimpiados II etapas (mok. V. Glaveckienė, R. Uleckienė):
Miglė Žukauskaitė (7a kl.) laimėjo I vietą;
Morta Žuklytė (8a kl.) laimėjo I vietą;
Silvija Kazlauskaitė (10a kl.) laimėjo I vietą;
Raineta Kubiliūtė (10a kl.) laimėjo I vietą;
Agnė Radzevičiūtė (7a kl.) laimėjo II vietą.

Morta Žuklytė ir Silvija Kazlauskaitė su mokytoja Vilma Glaveckiene atstovaus Prienų rajoną respublikinėje olimpiadoje Klaipėdoje, linkime joms sėkmės.

20230316_130053.jpg 20230324_111843.jpg 20230403_094045.jpg