DSCF0287Metai iš metų mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja tarptautiniame informacinių technologijų konkurse „Bebras“. Šiais metais konkursine s užduotis sprendė apie devynias dešimt mokinių iš 5-12 klasių. Atskiromis amžiaus grupėmis užduotis mokiniai sprendė nuo antradienio iki penktadienio.

Šį kartą sėkmė aplankė pačius mažiausius – penktokus. Ugnė Alaburdaitė (5a klasės mokinė) užėmė 12 vietą Lietuvoje ir buvo pakviesta į konkurso baigiamąjį renginį, kuris vyko Lietuvos Respublikos Seime 2011 m. lapkričio 26 d.

„Man labai smagu, kad pasisekė gerai atlikti užduotis. Labai šaunu, kad esu pakviesta į baigiamąją šventę, tačiau šio kvietimo teks atsisakyti, kadangi tą pačią dieną dalyvausiu Respublikiniame jaunųjų smuikininkų konkurse Kaune“ – pasakojo Ugnė.

Dėkoju visiems mokiniams, kurie panoro išbandyti savo jėgas ir dalyvavo informacinių technologijų konkurse „Bebras“. Kiekvienas konkursas – tai nauja patirtis ir naujas savęs išbandymas.