european solidarity corps logo CopyPrienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla šių metų rugsėjo mėnesį gavo Europos Solidarumo korpuso finansavimą, projekto „Pozityvaus bendravimo erdvė „Veikime kartu“ Nr. 2022-1-LT02-ESC30-SOL-000051783 įgyvendinimui.
Už gautus pinigus, lauko žaidimo aikštelėje šalia mokyklos bei Prienų bendruomenės ir laisvalaikio centro bus įrengti fizinį aktyvumą ir kūrybiškumą skatinantys įrenginiai/lauko žaidimai.
Iniciatyvinė grupė tikisi, kad ši erdvė ne tik lavins mokinių fizines galimybes, bet ir suartins bendruomenę. Ypatingai didelis dėmesys skiriamas bendrųjų ir specialiųjų klasių mokinių atotrūkio mažinimui. Labai tikimės, kad skurta fizinė erdvė ir siūlomos veiklos bus patrauklios įvairių poreikių mokinimas.