22022 m. spalio 6 d. 10.30 val. priešmokyklinių grupių vaikai ir 1-4 klasių mokiniai Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos aktų salėje stebėjo Kauno teatriuko „Smagumėlis” spektaklį „Beždžionėlės Lulu nuotykiai”. Spektaklis mokė vaikus tikėti sėkme ir nuolat bandyti ją pagauti, tačiau ir būti dėmesingais kiekviename žingsnyje, aklai nepasitikėti kiekvienu sutiktu asmeniu. Taip pat neužriesti nosies, kuomet nusišypso laimė. Priminė, kaip svarbu turėti draugų, nes jie gali padėti, kuomet atrodo, kad išeities nebėra. Paaiškino, kad augame skirtingose aplinkose ir įvairius dalykus suprantame skirtingai, ragino nebijoti siekti tikslų. Taip pat priminė, kokia svarbi yra laisvė! Mokiniai atidžiai žiūrėjo spektaklį – užjautė beždžionę, piktinosi dresuotojo elgesiu. Pasibaigus spektakliui, visi emocingai jį aptarinėjo, dalijosi įspūdžiais.

1.jpg 2.jpg