Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: [ROOT]/images/MM-2021-2022/2022-ukraina

IMG 20220321 082141IMG 20220324 144558Iš karo zonos pasitraukusios šeimos apsistojo ir Prienuose. Į Prienų „Revuonos“ pagrindinę mokyklą atvyko jau devyni vaikai iš Ukrainos. Jie mokysis įvairiose klasėse: antroje - Alisa ir Orestas, trečioje – Bohdanas, ketvirtoje - Ivanas, šeštoje – Ksenija, septintoje – Kirilas, dešimtoje – Natalija, Anastasija ir Davidas. Mokiniams iki mokslo metų pabaigos skirtas adaptacinis laikotarpis, sudaryti individualūs ugdymo(si) planai. Mokinių žinios pažymiais bus nevertinamos, jiems teikiama psichologinė pagalba. Su mokiniais bendraujama rusiškai ir angliškai. Vaikai motyvuoti ir noriai mokosi lietuvių kalbos. Papildomas lietuvių kalbos pamokas veda mokytojos Danutė Moisejevienė ir Inga Kuzminskienė. Smagu, kad šiltai ukrainiečius priėmė ir mokiniai, stengiasi pristatyti mokyklą, randa bendrų pomėgių. Mokiniams skirta socialinė parama – nemokamas maitinimas.
Mokyklos bendruomenė įvairiomis akcijomis remia Ukrainos tautą. Šiuo metu vyksta paroda „Skirtukas knygai“.