PHOTO 2022 03 21 17 23 05Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 1 – 4 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo Prienų rajono pradinių klasių mokinių piešinių parodoje - konkurse ,,Miškas - visų namai". Konkurso tikslas - skatinti mokinius, pasitelkiant įvairias piešimo technikas, atskleisti gamtos savitumą, aprašomą Selemono Paltanavičiaus knygose vaikams, ugdyti vaikų kūrybiškumą. Rezultatai labai pradžiugino mūsų mokyklos mokinius ir juos ruošusias mokytojas.

Sveikiname II - ąją vietą užėmusius Rėjų Zeleniaką (1 kl.), Leilą Tamašauskaitę (2 kl.), Austėją Žukauskaitę (2 kl.), Liepą Sabaliauskaitę (3 kl.), Eglę Laukaitytę (4 kl.). III-oji vieta atiteko Rugilei Sokaitei (2 kl.), Aleksui Vilkoniui (2 kl.), Agotai Žuklytei (3 kl.). Padėkos raštai įteikti 5 mokiniams. Padėkomis apdovanotos piešinių parodai - konkursui „Miškas – visų namai“ mokinius ruošusios mokytojos: N. Matuizienė, D. Baranauskienė, V. Abramavičienė, D. Moisejevienė.
Mokinių darbus galima pamatyti adresu : https://www.vtzg.lt/prienu-rajono-pradiniu-klasiu-mokiniu-.../