kings2021 rugsėjo 27 - spalio 10 dienomis 4 klasės mokiniai atliko anglų kalbos kvalifikacinio etapo užduotis ir pateko į finalą. Džiugu, kad atlikdami finalines užduotis (spalio 18 - lapkričio 7 dienomis) taip pat parodė puikius rezultatus. Smagu, kad vaikai nepabūgo konkurencijos ir išdrįso dalyvauti. Tai tik dar kartą įrodo, kad mokiniai yra smalsūs, žingeidūs, pasitikintys savimi.
Anglų kalbos I lygmens diplomais apdovanoti šie 4 klasės mokiniai: Adomas Jaruševičius, Eglė Laukaitytė, Pijus Matulaitis, Matas Vincekas, Urtė Žilvytė (mokytoja N. Matuizienė). II lygmens diplomais apdovanotos mokinės: Deimantė Bubnytė, Gabija Radzevičiūtė (mokytoja N. Matuizienė).

Sveikiname visus mokinius, dalyvavusius tarptautinėje „Kings“ anglų kalbos olimpiadoje (rudens semestras), ir linkime sėkmės pavasario semestre.