52021 m. gruodžio 22 d. priešmokyklinio ugdymo grupės, 1-4 klasių mokiniams vyko ugdymosi diena „Kalėdų šėlsmas“, kuri buvo organizuojama ne pamokų forma. Aktų salėje vaikai dalyvavo teatro „Smagumėlis“ spektaklyje „Juk Kalėdos šventė tai tokia“. Šventės metu Kalėdų senelis buvo labai šaunus ir energingas. Visą laiką jis žaidė ir šoko su mokiniais, sekė jiems pasaką. Kalėdų senelis buvo ypač dosnus - vaikai gavo dovanų.
Klasėse mokiniai klausėsi žiemos garsų, pasitelkę „Scratch“ programą sukūrė kalėdinius atvirukus, pagal gautus laiškų ir vokų šablonus rašė laiškus Kalėdų seneliui, sprendė šventinį žodžių kryžiažodį, klasėse vyko kalėdiniai žiburėliai. Gerų emocijų netrūko!

1.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg