2011-10-17 Kastu InternationalSpalio 17 d. Prienų "Revuonos" vidurinėje mokykloje lankėsi organizacijos "Kastu International" atstovas. Jis dvyliktokus supažindino su vykdoma programa, norintiems studijuoti užsienyje. Ši programa suteikia galimybes studijuoti užsienyje, suprantamomis sąlygomis organizuoja stojimo procesą į užsienio aukštąsias mokslo įstaigas bei ieško atsakymų į visus klausimus, susijusius su studijomis ir gyvenimu užsienyje. Kastu International yra pasirašiusi sutartis su atstovaujamomis Danijos, Švedijos, Nyderlandų, Anglijos ir Škotijos aukštosiomis mokyklomis. Taip pat moksleiviams buvo atskleistos teigiamos ir neigiamos studijų užsienyje pusės. Taigi jaunimas ne tik buvo skatinamas studijuoti užsienyje, bet vėliau ir grįžti į Lietuvą.

12 klasės vadovė Asta Lasatienė