img 7137Šių metų rugsėjo 6 dieną Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos 1 klasės mokinius aplankė Prienų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ina Raškevičienė. Pareigūnė mokiniams vedė interaktyvią saugaus eismo pamoką apie saugų eismą, vaikai atliko užduotis.
Mokiniai prisiminė, kaip taisyklingai pereiti gatvę, kaip saugiai atkeliauti į mokyklą ir grįžti į namus. Pareigūnė pabrėžė atšvaitų svarbą tamsiu paros metu. Pirmokai prižadėjo būti atidūs kelyje.
Dėkojame Prienų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnei už pirmokams įteiktas atminimo dovanėles – šviesą atspindinčius krepšius sportinei aprangai. Tikimės, kad primintos saugaus eismo taisyklės padės mažiesiems išvengti skaudžių nelaimių kelyje!

img_7137.jpg img_7138.jpg img_7139.jpg img_7140.jpg img_7142.jpg