IMG 0352Po kupinos įspūdžių vasaros rugsėjo 1 d. visi grįžome į mokyklas pilni naujų iššūkių, siekių ir tikslų. Nors vasara jau prabėgo, tačiau kiekvienas rugsėjis atneša naujų džiaugsmų, atradimų, žinių ir, žinoma, draugų. Šiais metais Rugsėjo 1 – osios šventę Prienų mokyklų bendruomenėms ir svečiams organizavo „Revuonos” pagrindinė mokyykla. Šventinis rytas mokykloje prasidėjo įprastai: dešimtokai nešdamiesi balionus ėjo į klasę pasiimti pirmokų ir, skambant mokykliniam varpeliui, iškilminga eisena iškeliavo į Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčią, kur vyko Šv. Mišios už mokyklas, mokytojus, mokinius bei tėvelius. Bažnyčioje giedojo ,,Revuonos’’ pagrindinės mokyklos mokiniai, parengti mokytojų V. Gustaitienės ir D. Žuvaitienės. Po mišių visi susirinko ant ,,Žiburio” kalnelio. Šventėje skambėjo ,,Revuonos‘‘ pagrindinės mokyklos mokinių skaitomos eilės bei dainos, kurias atliko Gabrijielius Žvaliauskas ir Joris Tarulis ( mokyt. R. Liutvynskienė). Renginį vedė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vita Pikčilingienė. Šventės dalyvius sveikino Prienų rajono savivaldybės meras A. Vaicekauskas, administracijos direktorė J. Zailskienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas R. Zailskas, Prienų Kristaus Apsireiškimo parapijos klebonas V. Labašauskas.

Ant ,,Žiburio’’ kalnelio uždegta simboline ugnimi nešini Prienų miesto mokyklų atstovai grįžo į savo mokyklas. Mokykloje taip pat vyravo šventinė nuotaika: skambėjo muzika, priešmokyklinukų ir pirmokėlių laukė paruoštos dovanėlės. Mokiniams ir pedagogams sėkmės, Dievo palaimos, polėkio linkėjo mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė ir šventės svečiai: Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė, Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčios klebonas dekanas – kun. Vaidotas Labašauskas bei tėvų komiteto pirmininkas Deimantas Tarulis.
Šventei baigiantis, mokiniai su savo klasių vadovais nuostabių rudeninių gėlių puokštėmis nešini rinkosi į klases pirmajai šventinei pamokai.
Rugsėjo 1-osios šventė baigėsi, tačiau mokiniai ir mokytojai pasiruošę svajoti, siekti ir dirbti – dar labiau augti.
Dėkoju visiems, padėjusiems suorganizuoti šventę ir linkiu kuo geriausios sėkmės naujais mokslo metais.

IMG_0321.JPG IMG_0352.JPG IMG_0375.JPG IMG_0485.JPG IMG_0499.JPG IMG_0504.JPG IMG_0509.JPG IMG_0510.JPG