darom6Kaip ir kasmet gegužė - švarinimosi mėnuo. Prienų „Revuonos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai ir besimokantys nuotoliniu būdu mokykloje noriai jungėsi į akciją, kuri primena mums, kad norėdami pagrąžinti pasaulį turime pradėti nuo savęs, nuo savo aplinkos, nuos savo mokyklos. Mokiniai su klasių vadovėmis ir socialine pedagoge rinko šiukšles, grėbė lapus, šlavė takus. Šiemet akcijos šūkis „Darom iki galo“ kviečia ne tik švarinti aplinką visuomeninės paskirties objektuose, bet ir atsakingai rūšiuoti bei pasirūpinti, kad surinktos šiukšlės pasiektų konteinerius arba atliekų surinkimo aikšteles.
Akcija įprasmina savanorystę, vienija gražiam tikslui, skatina pajudėti ir pabūti gryname ore, taigi dėkojame dalyvavusiems mokiniams ir mokytojams už prasmigai praleistą laiką vardan gražaus tikslo – švaresnio rytojaus.

darom.jpg darom1.jpg darom2.jpg darom3.jpg darom4.jpg darom5.jpg darom6.jpg