LietuvaGyvenkim ir mylėkime pasaulį!
Didžiuokimės tėvyne Lietuva!
Iškelkim laisvės Vėliavą į saulę
Ir būkime viena stipri šeima.

2kl1Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos priešmokyklinės grupės ir pradinio ugdymo mokiniai dalyvavo netradicinėje ugdymo dienoje ,, Aš labai myliu Lietuvą“.
Vasario 16-oji – išskirtinė data valstybės istorijoje, liudijanti Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės siekius. Ši diena – mūsų vienybės, valstybingumo atkūrimo ir išsaugojimo simbolis, neatsiejamas nuo pagarbos savo tautos istorijai ir kiekvienam, kovojusiam už galimybę laisvai švęsti šį didingą įvykį.

Nuotoliniu būdu keliaudami po Lietuvos žemėlapį, mokiniai susipažino su Lietuvos miestais, upėmis, miškais ir ežerais, atliko įvairias užduotis, rengė reportažus, eilėraščių konkursus, piešė piešinius. Džiaugiamės, kad tokios netradicinio ugdymo dienos skatina ugdytinius dar labiau mylėti savo kraštą bei stengtis, kad Lietuvoje gyventi būtų gerą.

2kl1.jpg 2kl2.jpg 3kl1.jpg 3kl2.jpg 4kl1.jpg 4kl2.jpg Lietuva.jpg Tajus.jpg Vakaris.jpg pr1.jpg pr2.jpg