altVasaros pradžioje Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos duris užvėrė ir į savarankišką gyvenimo kelią išskubėjo 32–a šios mokyklos abiturientų laida. Brandos atestatų įteikimo šventę muzikiniu kūriniu pradėjo Prienų meno mokyklos instrumentinio ansamblio, vadovaujamo Linos Bendoraitienės, muzikantai. Šventės metu jie dovanojo ne vieną muzikinį kūrinį. Abiturientus, jų tėvelius ir mokytojus savo apsilankymu pagerbė Lietuvos Respublikos Seimo narys Juozas Palionis su žmona Julija, Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė. Svečiai pasidžiaugė ir pasveikino abiturientus sėkmingai įveikus egzaminų maratoną.

Šiemet brandos egzaminus laikė 41–as abiturientas: 27 dieninio skyriaus, 11 suaugusiųjų ir 3 buvę mokiniai. Jie laikė lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų, fizikos, istorijos valstybinius egzaminus ir lietuvių kalbos, geografijos, dailės, technologijų mokyklinius egzaminus.

Tik dviems abiturientams reikėjo perlaikyti lietuvių kalbos egzaminą, tačiau džiugu, jog jiems pavyko. Bendrų mokinių, mokytojų ir tėvų pastangų dėka abiturientai sėkmingai įveikė pirmąjį savo gyvenime brandos barjerą ir visi 27 gavo brandos atestatus. Puikių rezultatų pasiekė ir apie 90 balų valstybinių egzaminų įvertinimus gavo Liucija Galinytė – lietuvių kalbos 90, anglų kalbos 92, Vaida Jakubauskaitė – lietuvių kalbos 99, anglų kalbos bei matematikos 86, Lukas Kaminskas – matematikos 98, Taira Makštutytė – lietuvių kalbos bei matematikos 88, Evelina Minikauskaitė – lietuvių kalbos 88, istorijos 92.

Džiugu, kad net 4–ioms abiturientėms įteikti atestatai su pagyrimu – Liucijai Galinytei, Vaidai Jakubauskaitei, Evelinai Minikauskaitei ir Karolinai Vaikšnytei. Tai sudaro 15 proc. visos 32–os abiturientų laidos. Mokyklos direktorė pasidžiaugė, kad 78 proc. laikiusiųjų matematikos valstybinį egzaminą (mokytoja Aušra Menkevičienė), 53 proc. laikiusiųjų lietuvių kalbos egzaminą (mokytoja Vytautė Kurtovienė), 100 proc. laikiusiųjų anglų kalbos egzaminą (mokytoja Dalia Asilavičienė) buvo įvertinti daugiau nei 50 balų. Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė ir abiturientų auklėtoja Aušra Menkevičienė įteikdamos padėkos raštus dėkojo tėvams už rūpinimąsi vaikais, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Mokyklos direktorė brandos atestatus įteikė net 11–ai suaugusiųjų mokyklos abiturientų ir 3–ims buvusiems mokiniams. Gal šis žinių įvertinimo dokumentas – brandos atestatas – padės jiems siekti užsibrėžtų tikslų.  Direktorė įteikė padėkas suaugusiųjų klasių kuratoriui Romui Vilčinskui ir 32–os abiturientų laidos auklėtojai Aušrai Menkevičienei už nuolatinį rūpinimąsi auklėtiniais, geranorišką pagalbą ir profesionalumą.

Išlydėdami abiturientus jiems linkėjome neabejoti savo jėgomis, buti atkakliais, kantriais ir ryžtingais, nepristigti sėkmės. Mes tikime – Jiems tikrai pasiseks.