Gegužės 12 dieną – ketvirtadienį mokykloje įvyko viktorina „Pažinkime Prienus“, kurioje dalyvavo 6a bei 6b klasių mokiniai. Viktoriną organizavo projektinių darbų rengimo būrelio nariai. Viktorinos tikslas buvo patikrinti mokinių žinias apie Prienus, Prienų rajoną ir Prienų apskritį. Viktorinos užduotys buvo įvairios, nuo klausimų ir kryžiažodžių iki piešimo.

Po atkaklios kovos 6a klasės komanda „Prieniškiai“ laimėjo 3 taškų persvara. Komandas vertino ir atsakymus komentavo komisija: Dalia Skučienė, Kristina Kravčenko, Vaida Miknevičienė, Akvilė Celiešiūtė ir Lukrecija Bacvinkaitė. Renginį vedė – Violeta Kedytė, Roberta Belskytė, Ieva Aleksandravičiūtė. Renginiui ruoštis padėjo – direktorė Ilona Balčiukynienė, 7b klasės mokiniai – Erika, Redas, Ignas, Aurimas, Erikas, Dovilė. 8a klasės mokinys – Gytis, 6a klasės mokinės – Vyginta ir Ingrida.

6a komanda „Prieniškiai“ ir. 6b komanda „Šaunusis penketukas“ apdovanotos diplomais, knygelėmis: „Mano sėkmės gidas",  „Pavasario atostogų gidas“ bei šokoladais ir geros nuotaikos išsiskirstė į namus.

P2090078.JPG P2090079.JPG P2090081.JPG P2090082.JPG P2090083.JPG