Balandis – švaros mėnuo. Visi mes norime gyventi gražesnėje, švaresnėje aplinkoje, todėl mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai nedvejodami prisijungė prie švarinimosi akcijos "Darom 2011". Mūsų mokykloje ši akcija vyko balandžio 15 dieną po dviejų pamokų. Akcijoje dalyvavo visi mūsų mokyklos mokiniai, mokytojai, kiti pedagoginiai darbuotojai ir akcijos mokykloje iniciatorė direktorė Ilona Balčiukynienė.

Tvarkėme šias teritorijas:

7a, 7b ir 8a klasės mokiniai ir šių klasių vadovai tvarkė "Revuonos" parką;

9b klasės mokiniai ir šios klasės vadovė tvarkė Prienų miškų urėdijos mišką;

5a, 5b, 9a, 10a ir 10b klasių mokiniai, šių klasių vadovai ir socialinė pedagogė Vaida Miknevičienė tvarkė mokyklos stadioną ir aplink jį esančią teritoriją;

8b klasės mokiniai ir šios klasės vadovė tvarkė taką nuo mokyklos iki Prienų autobusų stoties;

2, 3, 4a, 4b, 11 ir 12 klasių mokiniai ir šių klasių vadovai tvarkė vidinius mokyklos kiemelius;

1, 6a ir 6b klasių mokiniai ir šių klasių vadovai tvarkė likusią mokyklos teritoriją.

Mokiniai švarinimosi akcijoje dalyvavo su dideliu entuziazmu ir džiaugėsi, kad mokyklos aplinka bus dar gražesnė ir tvarkingesnė. Dėkojame visiems, kurie dalyvavo akcijoje "Darom 2011". Viskas prasideda nuo kiekvieno iš mūsų ir tik savo pastangomis bei nuoširdžiomis iniciatyvomis bei darbu galime sukurti gražesnį pasaulį.