IMG 4425Rugpjūtis nubraukia ašarą. Ji beržo, liepos, klevo lapeliu nusileidžia į žemę, padengdama begaliniu ilgesiu. Šitaip sugrįžta ruduo. Sugrįžome ir mes iš kvatoklės vasaros malonių, iš jūros ošimo, iš vasaros karščio, iš rasotų pievų rūko. Rugsėjo 3 d. Prienų „Revuonos“ pagr. mokyklos bendruomenė pasitiko naujus, šimtmetį perkopusius mokslo metus.

Prienuose iškilminga Mokslo ir žinių šventė tradiciškai vyko ant „Žiburio“ kalnelio, kur po šv. Mišių bažnyčioje susirinko miesto mokyklų mokiniai, tėvai, mokytojai ir svečiai. Vėliau iškilminga pirmokų ir dešimtokų eisena grįžo į mokyklą. Šventės vedėjai: lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vita Pikčilingienė kartu su mokiniais pirmokais Egle ir Adomu, dešimtokais Odeta, Jorūne, Emilija, Evelina, Matu ir Simu mokyklos bendruomenei priminė ne tik svarbią mokslų metų pradžią, bet ne mažiau reikšmingą Lietuvos bei mokyklos šimtmečio prasmę. Šventės dalyvius sveikino mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė. LR Seimo narys A. Palionis pirmokėliams įteikė dovanėles, sveikinimo žodžius tarė Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, Prienų vikaras Vitalij Volodkovič. Šventę pagyvino Vytautės Radzevičiūtės atlikta daina ,,Skriski, skriski Lieuvėlėn‘‘, mergaičių ansamblio linksmas pasirodymas ,,Smarkuolis Mikas‘‘ bei penktokų meninė kompozicija, skirta 1000 geltono mokyklinio autobusiuko sutiktuvėms.
Aišku, kad laukia nelengvi mokslo metai. Tad labai norėtume, kad jie būtų sėkmingi: mokiniams užtektų atkaklumo ir atsakomybės, mokytojams nepritrūktų kantrybės ir sveikatos.

IMG_4425.JPG IMG_4606.JPG IMG_4750.JPG IMG_4761.JPG