2011 m. kovo 2 dieną mokykloje vyko neįprastos technologijų pamokos. Jų tikslas buvo supažindinti vaikus su stiklo plastika. Šias pamokas padėjo vesti Prienų bei Birštono meno mokyklų dizaino ir technologijų mokytoja metodininkė Vilma Krasauskienė. Ji mokiniams paaiškino ir parodė, kaip daryti papuošalus ir įvairius suvenyrus iš stiklo gabaliukų. Aštuntų klasių mokiniai, padedami savo technologijų mokytojos V. Glaveckienės, bendromis jėgomis bandė išsiaiškinti stiklo plastikos subtilybes ir komponavo įvairiausius darbelius. Dauguma jų skirti padovanoti mamytėms per Motinos dienos šventę. Vaikų susidomėjimas buvo didžiulis, jie nekantriai laukia, kol darbeliai bus išdegti aukštoje temperatūroje, nes tik tada atsiskleis tikrasis jų grožis. Po pamokų technologijų kabinete rinkosi ir kitų klasių mokiniai, susidomėję šia technika. Sekančią savaitę, kai darbai bus išdegti, jie bus eksponuojami parodėlėje mokytojų kambaryje.

PB300105.JPG PB300106.JPG PB300107.JPG PB300108.JPG PB300109.JPG PB300111.JPG