Mokykla yra vieta, kur vaikas patiria, kad jis – visuomenės dalis. Čia vyksta intensyvus bendravimas: mokinių su mokiniais, mokinių su mokytojais. Draugaujant mokiniams tarpusavyje galima juos geriau pažinti: jie daugiau atsiskleidžia, darosi stabilesni, stipresni, pasitikintys savimi.

Jau treti metai, kaip Kauno r. Linksmakalnio pradinės mokyklos-darželio trečios klasės mokiniai, etnokultūros klubo nariai bei jų mokytoja Genutė Aleksynienė bendradarbiauja su Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos trečios klasės mokiniais bei jų mokytoja Danute Baranauskiene. Tarp šių mokyklų yra pasirašyta ir bendradarbiavimo sutartis. Kasmet šių klasių mokiniai vieni kitus aplanko: paruošia programėles, draugia žaidžia, lipdo iš molio. Stengiasi išlaikyti dainos, šokio, tautosakos puoselėjimo tradicijas.

Vieną šaltą ir vėjuotą penktadienio popietę atvyko į mūsų mokyklą Linksmakalnio trečiokai. Svečius šiltai sutiko direktorė Ilona Balčiukynienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Alaburdienė ir trečiokai su mokytoja. Dailės mokytoja Aušra Deltuvienė pristatė mokykloje veikiančią parodą „Žiemos saulė“. Mokiniai gėrėjosi įvairiomis technikomis atliktais darbais. Vėliau mokiniai lipdė iš molio saulėgrąžas, kurios tarsi simbolizavo pavasario laukimą.

Mokiniai pasidžiaugė ir įvertino savo padarytus darbelius, o mokytojos įsipareigojo toliau puoselėti senąsias ir kurti naujas tradicijas, ugdančias dorą ir tautinę savimonę.

Svečius išlydėjome kupinus gražių įspūdžių ir naujų idėjų.

P2110034.JPG P2110035.JPG P2110036.JPG P2110050.JPG P2110057.JPG P2110059.JPG P2110063.JPG P2110065.JPG