Vasario 7 dieną „Revuonos“  vidurinėje mokykloje buvo atvykusios atstovės iš ISM vadybos ir ekonomikos universiteto. Studentės pristatė bakalauro studijų programas, galimybes studijuoti, dalyvauti mainų programoje, sudentų gyvenimo akimirkas. Šiuo metu ISM vadybos ir ekonomikos universitete galima studijuoti: ekonomiką, verslo vadybą, tarptautinį verslą ir komunikaciją, ekonomiką ir politiką, finansus ir apskaitą. Šiame universitete siūlomos studijų programos yra išskirtinės, nes 100 proc. arba 40 proc. dėstomos anglų kalba. Taip pat universitetas kasmet atnaujina studijų programas. ISM didžiuojasi savo dėstytojais, kurie yra pripažinti akademikai ir praktikai atvykstantys iš viso pasaulio. Nors universitetas yra privatus, bet yra galimybė studijuoti nemokamai.

Yra vykdomos mainų programos. ISM turi daugiau negu 60 universitetų-partnerių visame pasaulyje. Dalyvaujantys mainuose studentai, gali mokytis iki vienerių metų pasirinktame užsienio universitete, ten rašyti savo baigiamajį darba, jį apsiginti ir gauti ne tik ISM diplomą, bet ir užsienio universiteto, kuriame studijavo.

Pasak studenčių universitete gerbiama studijuojančių nuomonė ir atsižvelgiama į jų poreikius. Taip pat laikomi netradiciniai egzaminai. Ispanų kalbos dėstytojas liepė sukurti filmukus ispanų kalba. Mokiniai galėjo vieną jų pamatyti.

DSCN3152.JPG DSCN3155.JPG DSCN3157.JPG