Vasario 7 d. mūsų mokykloje vyko 4 - 6 klasių kvadrato varžybos. Jos vyksta jau kelinti metai Lietuvos valstybės atkūrimo vasario 16-ajai paminėti.

Varžybų pradžioje mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė visus pasveikino ir palinkėjo gražių sąžiningų varžybų. Direktorė paminėjo, kad pergalė bus skirta lietuviams svarbiai  dienai vasario – 16-ajai  paminėti. Varžybas organizavo kūno kultūros mokytoja metodininkė Elena Bendinskienė , teisėjavo kūno kultūros mokytojas Ainoras Vaškys.

Kvadrato varžybose dalyvavo iš viso 5 komandos. 4 klasių  komandai vadovavo pradinių  klasių mokytojos metodininkės Rita Dirdienė ir Vida Dubikovienė. Šioje komandoje  geriausiai sekėsi žaisti Karolinai Petraškaitei, Pauliui Bendinskui, Laurynui Bunevičiui. 5-6 klasių komandoms vadovavo kūno kultūros mokytoja Elena Bendinskirnė.

1 vietą laimėjo 6b klasės komanda. Geriausi žaidėjai šioje komandoje buvo Lukas Juodžbalis, Pijus Deltuva, Tautvydas Paplauskas, Augustė Kurtovaitė, Ernesta Gaučytė.

2 vietą laimėjo 5a klasės žaidėjai, iš kurių geriausiai sekėsi Lukui Zagurskui, Milenai Kavalenkaitei, Rimantui Žvaliauskui.

3 vietą laimėjo 6a klasės komanda. Geriausi šios komandos žaidėjai buvo šie mokiniai: Andrius Kuzmickas, Vytautė Mickevičiūtė, Vaidas Celiešius.

Mokiniai ne tik turiningai praleido laisvalaikį, bet ir suvokė, koks yra svarbus pasitikėjimas vienas kitu, komandinis žaidimas. Varžybų pabaigoje komandos, kurios nugalėjo, buvo apdovanotos mokyklos diplomais. Laimėtojai pasidžiaugė, kad savo pergale paminėjo vasario – 16-ąją.

P2070070.JPG P2070071.JPG P2070072.JPG P2070073.JPG P2070075.JPG

Prienų ,,Revuonos“ vidurinės mokyklos 6b klasės mokinės Augustė Kurtovaitė ir Ernesta Gaučytė