,,Diena be mokslo – tuščiai praleista diena.
Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime tam laiko."
Albertas Einšteinas

IMG 0606Jau tampa tradicija, kad kiekvienų metų pavasarį, kuomet savo spinduliais vilioja saulutė, o eiti į pamokas nelabai norisi, Prienų ,,Revuonos" pagrindinėje mokykloje vyksta savaitės akcija ,,Nei vienos pamokos be pateisinamos priežasties". Šį pavasarį akcija buvo paskelbta gegužės 12-16 dienomis.

Labai džiugu, kad šiais metais 5-10 klasių tarpe buvo dvi klasės, kurių mokiniai nepraleido nei vienos pamokos be pateisinamos priežasties. Direktorės padėkos raštais už puikius rezultatus buvo apdovanoti 5 ir 8a klasės mokiniai, o 6 klasės mokiniai gavo padėką už labai gerus lankomumo rezultatus. Savo pasiekimais mokiniai su savo klasių vadovėmis džiaugėsi vaišindamiesi socialinės pedagogės Vaidos Miknevičienės įsteigtais saldžiais prizais.
Ačiū visiems mokiniams bei klasių vadovėms už puikius rezultatus, o direktorės pavaduotojai ugdymui Daliai Skučienei už pagalbą organizuojant šią akciją.

IMG_0605.jpg IMG_0606.jpg IMG_0610.jpg