DSCF5014Vasario 7 dieną vyko 63-oji rajono matematikos olimpiada. Joje dalyvavo 13 mūsų mokyklos mokinių. Iš jų 5 užėmė I, II, III vietas (apdovanoti diplomais) ir 2 mokiniams įteiktos padėkos už  IV vietą. Tai 5 klasės mokinė Miglė Damynaitė -  II vieta, 6 klasės mokiniai Povilas Damynas  – I  vieta ir Pijus Stavinskas – III vieta. Ruošė mokytoja metodininkė Kristina Kravčenko. 7 klasės mokinė Ugnė Alaburdaitė – I vieta. Ruošė mokytoja metodininkė Aušra Menkevičienė.8 klasės mokinys Laurynas Stravinskas - III vieta. Ruošė mokytoja metodininkė Raimonda Sorakienė. Geriausią rezultatą parodė 7 klasės mokinė Ugnė Alaburdaitė, susinkusi visus 20 taškų.

Padėkos raštus už  IV  vietą gavo penktokas Reinas Batutis ir dešimtokas Povilas Bendinskas. Ruošė mokytoja metodininkė Kristina Kravčenko.
Šiandien diplomai, padėkos raštai ir suvenyrai buvo įteikti mokiniams ir mokytojams. Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė dėkojo mokiniams už mokyklos vardo garsinimą, puikų matematikos žinių ir gebėjimų demonstravimą, mokytojams – už pagalbą mokiniams ruošiantis olimpiadai, palinkėjo sėkmės republikinėse olimpiadose.

DSCF5008.JPG DSCF5009.JPG DSCF5010.JPG DSCF5011.JPG DSCF5012.JPG DSCF5013.JPG DSCF5014.JPG