DSC 1455Prienų „Revuonos" pagrindinė mokykla pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno rajono Lapių pagrindine mokykla. Mokyklos įsipareigojo kviesti mokyklų mokinius ir pedagogus į organizuojamus respublikinius renginius, dalyvauti bendruose projektuose, dalintis metodinėmis naujovėmis. Jau ne pirmus metus Lapių pagrindinės mokyklos kostiumų dizaino studijos mergaitės pristato drabužių kolekcijas Prienų bendruomenei. 2014 sausio 23 dieną aptarė bendras veiklas ir socialinių partnerių sutartį pasirašė „Revuonos" pagrindinės mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė ir Lapių pagrindinės mokyklos direktorė Vaida Trofimišinienė. Lapių moksleivės pademonstravo dvi drabužių kolekcijas parodos konkurso „Žiemos improvizacija" atidarymo metu.

DSCF4725.JPG DSCF4744.JPG DSC_1443.JPG DSC_1455.JPG