DSCF47792014-01-30  Prienų „Revuonos" pagrindinėje mokykloje vyko koncertas, kurio metu Gediminas Dalinkevičius (smuikas) ir Simonas Bušma (gitara) atliko Niccolo Paganini muziką.
Nikolo Paganinis – XIX a. italų smuikininkas, altininkas, gitaristas ir kompozitorius. Jis buvo žymiausias to meto smuikininkas virtuozas ir laikomas vienu iš šiuolaikinės smuiko technikos pradininkų. Paganinis išgaudavęs iš smuiko nuostabius garsus tokiu pašėlusiu tempu, kad jo klausytojus apimdavusi ekstazė. „Demoniškas" buvo tik vienas iš epitetų, kuriais jo smuikavimą apdovanojo kritikai. Vienas jo koncerto lankytojas tvirtino net matęs, kaip šalia Paganinio stovi velnias ir vedžioja smuikininko stryką.

Profesionalus smuikininkas, dirigentas, dėstytojas, buvęs Kauno kamerinio orkestro steigėjas Gediminas Dalinkevičius su savo kolega Simonu Bušma stengėsi perteikti tiek žymaus kompozitoriaus kūrinių grožį, tiek ir atlikimo technikos sudėtingumą.
Mokiniams koncertas patiko. Pabaigoje koncerto visi mokiniai gavo po kompaktą su šia nuostabia muzika.
Lauksime naujų susitikimų su maestro.