Kviečiame mokinių tėvelius, mokyklos darbuotojus ir visus, neabejingus mokyklos gerovei, pasinaudoti proga ir 2012 metais vėl paremti mūsų mokyklą. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą.

Dėkojame už paramą mokyklai, kurią Jūs suteikėte pervesdami 2 % pajamų mokesčio sumos praeitais metais. Gautas lėšas mokykla skyrė mokinių dviračių stovams įrengti, mokyklos laikraščio spausdinimui, suvenyrams su mokyklos atributika, nupirko suolus vienam pradinių klasių kabinetui ir obliavimo stakles technologijų kabinetui.

Nuoširdžiai dėkojame!

Jūsų pervesti pinigai bus skiriami mokinių, Jūsų vaikų, ugdymo ir ugdymosi sąlygų gerinimui. 2% pajamų mokesčio paramą mokyklai galima paskirti iki 2012 m. gegužės 1 d.

Rekvizitai 2% paramai

Paramos gavėjo identifikacijos Nr.(kodas): 190189861