Prienų ,,Revuonos“ vidurinės mokyklos 4 mokiniai: aštuntokė Lukrecija Bacvinkaitė, šeštokai Justė Olsevičiūtė ir Pijus Deltuva ir devintokė Berta Kreivėnaitė, dalyvavo respublikinėje parodoje – konkurse ,,Mano svajonė“, skirtoje tarptautinei vaikų gynimo dienai. Konkurso tikslas buvo jaunąją kartą skatinti siekti savo svajonės, ją įgyvendinti popieriaus lape arba kuriant erdvinius darbus. Iš visos respublikos konkurse buvo pateikta daugiau nei 400 mokinių darbų. ,,Revuonos“ vidurinės mokyklos 8a klasės mokinės Lukrecijos Bacvinkaitės darbas ,,Svajonė ant paukščio sparnų“ buvo pripažintas geriausiu ir laimėjo Grand Prix. 6b klasės mokiniui Pijui Deltuvai už keramikos darbą ,,Noriu gyventi“ buvo suteikta nominacija ,,Už nuotaiką“. Mokiniai buvo apdovanoti knygomis ir bilietais į zoologijos sodą. Mokinius ruošė dailės mokytoja metodininkė Aušra Deltuvienė.

P6015962.JPG P6015963.JPG P6015964.JPG P6015969.JPG P6015972.JPG P6015975.JPG

Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų direktorė Onutė Žukienė