Jau ketvirtą kartą rengiamos Lietuvių kalbos dienos – tai daugybė vasario 16–kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje organizuojamų renginių. Prienų ,,Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vasario 25 d. taip pat vyko renginys ,,Prienų krašto poetų dainuojamoji poezija“, skirtas Lietuvių kalbos dienai paminėti. Renginį organizavo etikos mokytoja Lijana Sarnickienė ir lietuvių kalbos mokytoja Vytautė Kurtovienė. Mokytoja Vytautė Kurtovienė mokiniams priminė, koks Prienų kraštas turtingas garsių žmonių ir kad ši popietė skirta susipažinti su keleto poetų gyvenimu ir kūryba. 7a klasės mokinės: Justina Juozapavičiūtė, Viktorija Šuliauskaitė, Skaistė Ūkelytė, Austėja Visockaitė, Patricija Brusokaitė, Lauryna Jankauskaitė, Gabija Matuizaitė, Emilija Mitrulevičiūtė, 8a klasės mokiniai: Suprija Didla, Liudas Lasata, Domas Matulaitis, Gabija Kuzmickaitė, Gabija Stankevičiūtė, Guoda Stankevičiūtė ir Lukas Baikauskas pristatė poetų: Justino Marcinkevičiaus, Vinco Mykolaičio-Putino, Donaldo Kajoko, Gintauto Dabrišiaus, Aldonos Ruseckaitės, Stefos Juršienės, gyvenimo ir kūrybos bruožus, deklamavo jų eilėraščius. Mokytoja Lijana Sarnickienė dainavo dainas, kurioms pati sukūrė muziką šių poetų žodžiais. Mokiniai galėjo išgirsti, kaip eilėraštis deklamuojamas ir kaip jis suskamba virtęs daina, kuri lengviau pasiekia klausytojų širdis.
Labai prasmingai nuskambėjo Donaldo Kajoko eilėraštis: ,,mano naujas laikrodis eina tvirčiau/ negu mano senas laikrodis o mano/ senas laikrodis eina gražiau/ negu mano fleitos laikrodis/ nes mano fleitos laikrodis/ išvis gal ne laikrodis/ jis pabaigė laiką/ ir grakščiai/ prisisuko/ atgal“, nes dailės mokytoja Aušra Deltuvienė renginio pabaigoje apdovanojo 5–10 klasių mokinius padėkomis, diplomais ir atminimo dovanėlėmis už gražiausiai sukurtus ir pagamintus iš popieriaus laikrodžius, simbolizuojančius vis bėgantį, skubantį laiką. Mokyklos direktorė kartu su pavaduotoja ugdymui Dalia Skučiene taip pat pasveikino ir apdovanojo edukacinio konkurso Olympis nugalėtojus bei juos ruošusius mokytojus. Galbūt bėgant laikui šie kūrybingi ir talentingi vaikai savo darbais garsins mūsų kraštą.
Mokiniai klausydami deklamuojamų eilių, skambančių dainų labiau pažino mūsų krašto poetus. Žinanat, kiek daug garsių ir talentingų žmonių gimė ir augo Prienų krašte, norisi dar labiau džiaugtis ir didžiuotis savo gimtine.