Prienų „Revuonos“ vidurinėje mokykloje šiais mokslo metais yra vykdomos programos: tarptautinę socialinių įgūdžių ugdymo programą „Zipio draugai“ ir ankstyvosios prevencijos programą „Įveikime kartu“.

Programoje „Zipio draugai“ dalyvauja priešmokyklinės grupės mokiniai. Jiems vadovauja priešmokyklinės grupės mokytoja Virginija Abramavičienė. Programą sudaro 24 valandėlės, kurios vyksta kartą per savaitę. Yra 6 programos dalys. Kiekvieną jų pradeda naujas pasakojimas. Pasakojimo herojai – vabaliukas Zipis ir jo draugai vaikai susiduria su visiems vaikams gerai pažįstamomis situacijomis – liūdi ir  pavydi, draugauja ir pykstasi, išgyvena netektis ir geba vėl pasijusti gerai. Valandėlių metu vaikai kalbasi apie šiuos jausmus, ieško priimtiniausių būdų konfliktams išspręsti, mokosi susidraugauti ir išsaugoti draugystę, mokosi reikšti savo nuomonę ir panašiai. Išklausę paskutinę programos dalį, vaikai gaus „Zipio draugų“ pažymėjimus bei ženklelius.

Programoje „Įveikime kartu“ dalyvauja pirmos klasės mokiniai ir jų mokytoja Danutė Moisejevienė. Programa skirta ugdyti vaikų bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžius. Dalyvaudami šioje programoje vaikai mokosi susivokti savo jausmuose, įžvelgti sunkius jausmus sukėlusias priežastis, savarankiškai rasti išeitis kebliose situacijose, neužsisklęsti savyje, vis daugiau problemų gebėti įveikti savo jėgomis.Iš viso vaikai gilinasi į 10 temų. Programos medžiaga yra įdomi ir naudinga tiek mokiniams, tiek ir mokytojai.

IMG_0665.jpg IMG_0667.jpg IMG_0674.jpg IMG_0679.jpg IMG_0682.jpg IMG_0686.jpg Picture 475.jpg