IMG 3596Prienų „Revuonos" pagrindinėje mokykloje 2004 metais įkurtas knygnešio P. Garmaus vardo muziejus. Mokyklos muziejuje sukaupta nemažai eksponatų iš mokyklos istorijos: ekspozicija, skirta mokyklos įkūrėjui, knygnešiui P. Garmui, stendai su nuotraukomis, įvairūs dokumentai apie mūsų mokyklos istoriją. Veikia senųjų daiktų, darbo įrankių, buities rakandų, tautinių drabužių, mokyklinių uniformų ekspozicijos ir t.t.
Muziejuje vyksta teminės pamokos, klasių valandėlės, būrelių užsiėmimai. Muziejų aplanko buvę mokyklos mokiniai, mokytojai senjorai ir kiti svečiai.

Maloniai kviečiame apsilankyti muziejuje kiekvieną trečiadienį 12.55-13.40 (per 6 pamoką). Turėsite galimybę susipažinti su mokyklos, mūsų krašto istorija, apžiūrėję eksponatus, mokydamiesi iš jų prisiliesite prie mūsų tautos, mūsų mokyklos, mūsų krašto praeities ir dabarties.