SAM 0938Gruodžio 4 dieną visi mokiniai, dalyvavę kalbų viktorinoje, buvo pakviesti į baigiamąjį renginį aktų salėje. 9b klasės mokiniai pasveikino visus dalyvius eilėmis ir daina, užduotis ruošę mokytojos apibendrino rezultatus ir pasidžiaugė mokinių aktyvumu ir geromis žiniomis bei pateikė atsakymus į tuos klausimus, kur mokiniai dažniausiai klydo.

Na o labiausiai visi laukė, kol bus paskelbti nugalėtojai. Kadangi daugelis vaikų teisingai atsakė į viktorinos klausimus, tad ir nugalėtojų buvo nemažai. 5-7 klasių grupėje Pirmąsias vietas pelnė Emilis Butkus bei pijus Stravinskas, o antrąsias – Ugnė Alaburdaitė ir Greta Kazlauskaitė. Kitų dalyvių rezultatai nuo nugalėtojų gerokai skyrėsi, tad nutarta III vietos neskirti.

8-10 klasių grupėje I vietą pelnė Laurynas Stravinskas ir Povilas Bendinskas, II – Silvija Butkutė, III – Ernestas Celiešius ir Lukas Rdzevičius. Buvo paminėtos ir tų mokinių pavardės, kurie atsiliko nuo laureatų tik 1 ar 2 taškais. Visi viktorinos nugalėtojai pakviesti į edukacinę ekskursiją Kaune, kuri vyks prieš Kalėdas. Mokyklos direktorė I. Balčiukynienė suteikė galimybę išvykti į ekskursiją ne tik laureatams, bet ir kitiems gerai pasirodžiusiems mokiniams. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime gerų įspūdžių.

SAM_0922.JPG SAM_0924.JPG SAM_0925.JPG SAM_0926.JPG SAM_0929.JPG SAM_0931.JPG SAM_0933.JPG SAM_0936.JPG SAM_0937.JPG SAM_0938.JPG SAM_0939.JPG SAM_0941.JPG