Viktorinoje dalyvavo dvidešimt devyni 5-10 klasių mokiniai. Aktyviausi buvo 10 klasės mokiniai, jų dalyvavo net 13, nors 2 iš jų atliko tik anglų kalbos užduotis; antri pagal aktyvumą – devintokai, tačiau tik pusė jų atliko visų kalbų užduotis; taip pat dalyvavo 4 aštuntokai ir po 2 5-7 klasių mokinius.
Labai smagu, kad daugelis viktorinoje dalyvavusių mokinių teisingai atliko didžiąją dalį užduočių. Visas anglų kalbos užduotis teisingai atliko Silvija Butkutė, tik 1 taško pritrūko Justui Davidavičiui; lietuvių kalbos užduotis sėkmingiausiai atsakinėjo Lukas Zagurskas, Dovydas Bukevičius, Povilas Banionis, Monika Kavaliauskaitė, Ernestas Celiešius, Laurynas Stravinskas ir Povilas Bendinskas, o rusų kalbos - Laurynas Starvinskas, Povilas Bendinskas, Ieva Liniauskaitė ir Dovilė Vaitauskaitė.
Viktorinos nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti gruodžio 3 dieną.