Balandžio ir gegužės mėnesiais mokykloje vyko viktorina 5-6 klasių mokiniams "Profesijų pasaulyje", kurios metu mokiniai žaisdami turėjo atsakyti įvairius klausimus apie profesijas, parodyti savo sumanumą ir greitą reakciją, galėjo sužinoti daugiau apie profesijų pasaulį.

Pirmojo etapo metu geriau pasirodė šeštų klasių mokiniai, tad jie ir varžėsi antrame etape. Kol vyko žaidimas "Taip ir ne", kurio metu reikėjo išsiaiškinti kūrinius arba personažus, kaip nors susijusius su profesijomis, į priekį išsiveržė 6a klasės komanda, bet kai reikėjo išvardinti kuo daugiau profesijų, prasidedančių nurodyta raide, 6b klasės mokiniai pasirodė geriau. Vis dėlto viktoriną 1 taško skirtumu laimėjo 6a klasės komanda, tad jiems ir atiteko prizas - ekskursija į Kauno maisto pramonės ir prekybos profesinio mokymo centrą.

Gegužės 24 dieną 6a klasės mokiniai  Ugnė Alaburdaitė, Augustė Burbaitė, Miglė Buzaitė, Karolina Petraškaitė, Ernestas Laukaitis ir Karolis Mykolas Sabotaitis kartu su karjeros koordinatore V. Kuzmauskiene nuvyko į Kauno MPC, susipažino su šio mokymo centro rengiamomis specialybėmis, apsilankė įvairiuose kabinetuose, išklausė pasakojimą apie mokymosi ir karjeros galimybes. Didžiausią įspūdį paliko praktiniai užsiėmimai: servetėlių lankstymo bei dovanų pakavimo pamokos. Ne visiems vienodai gerai šie darbai sekėsi, bet visi galėjo apžiūrėti jau padarytus darbus ir pasisemti idėjų, kaip gražiai serviruoti stalą ar suvynioti dovaną artimam žmogui.

Po apsilankymo profesinio mokymo centre, pasivaikščiojome po Vilniaus gatvę ir trumpam pasinėrėme į Kauno dienų šurmulį. Čia vykusios mugės metu buvo galima pamatyti ir nusipirkti įvairiausių prekių ir suvenyrų, įsitikinti, kad žmogaus rankos ir protas gali sukurti daugybę gražių dalykų ir taip atverti sau daugybę karjeros kelių. Kuo daugiau informacijos apie įvairias karjeros perspektyvas turėsime, tuo lengviau bus pasirinkti profesiją ateityje. Šeštokai dar turi laiko rinktis, tad ši ekskursija jiems - puiki galimybė geriau pažinti šiuolaikinį darbo pasaulį, o už šią galimybę  dėkojame mokyklos direktorei I. Balčiukynienei.