Prienų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus parengta paraiška iš 36 savivaldybių pateiktų paraiškų pateko tarp 15, atrinktų dalyvauti projekte „Lyderių laikas 2“. Atrankoje buvo kviečiamos dalyvauti savivaldybės, pasiryžusios atsinaujinti ir didinti švietimo darbuotojų vadybines kompetencijas. „Lyderių laikas 2“ – projektas, kurio metu bus teikiama intensyvi konsultacinė pagalba savivaldybėms ir mokykloms kuriant unikalų lyderystės plėtros savivaldybėje modelį ir mokyklų pedagoginės veiklos programas, individualus paramos paketas kiekvienai savivaldybei, aprašomas, filmuojamas ir kitaip dokumentuojamas kiekvienos savivaldybės kaitos procesas, jame dalyvaujančių žmonių patirtis, bendradarbiavimo su kitomis Lietuvos savivaldybėmis ir mokyklomis, tinklų kūrimo ir kitokios galimybės.

Projektą Prienų rajono savivaldybėje koordinuoja Švietimo skyrius, įgyvendina – 10-ies žmonių kūrybinė komanda. Projekte dalyvauja „Ąžuolo“ pagrindinė mokykla, „Žiburio“ gimnazija, „Revuonos“ vidurinė mokykla, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija, Išlaužo ir Skriaudžių pagrindinės mokyklos, tačiau projekto naudą pajus ir visos savivaldybės mokyklos.  Tikimasi, kad šio projekto įgyvendinimas padės plėtoti jau turimas rajono švietimo bendruomenės bendravimo ir bendradarbiavimo tradicijas bei atrasti naujas idėjas, komandinis projekto veiklų įgyvendinimas sustiprins pozityvius darbinius santykius tarp švietimo valdžios institucijų ir mokyklų, o tai paskatins kaitą einant iš kontrolės ir priklausomybės kultūros į laisvės, atsakomybės ir savarankiško sprendimų priėmimo kultūrą, suaktyvės mokinių, jų tėvų bei mokytojų, socialinių partnerių įsitraukimas į švietimo srityje vykstančius procesus, padaugės švietimo srityje atliekamų tyrimų, jų duomenimis bei išvadomis bus naudojamasi planuojant tolesnius procesus, tyrimų išvados bus tinkamai viešinamos, suinteresuotos grupės, mokyklų bendruomenės, savivaldos, savivaldybės administracijos atstovai jausis rajono švietimo visumos dalimi ir prisiims atsakomybę už rezultatą – geresnį mokinių mokymąsi.

Balandžio 5 d. Prienų rajono savivaldybėje įvyko pirmasis projekto „Lyderių laikas 2“ kūrybinės komandos, įgyvendinsiančios projekto veiklas, susitikimas, kuriame dalyvavo ir mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė. Kūrybinė komanda aptarė projekto tikslus ir veiklas, informacijos apie nuveiktus darbus sklaidą.