Jau antrą kartą „Revuonos" pagrindinėje mokykloje vyko projekto „Lyderių laikas 2" bendravimo, bendradarbiavimo ir asmeninio augimo darbo grupės organizuotas renginys „Protų mūšis".
Šiais metais viktorinoje dalyvavo 5, 6, 7 klasių mokiniai su savo tėveliais. „Protų mūšio" nugalėtojai - 6 klasės „Kiškių mokyklos" komanda. „Lucky 7" tai yra 7 klasės mokinių ir jų tėvelių komanda užėmė 2 – ąją vietą. Na ir trečioje vietoje liko mažiausieji 5 klasės mokiniai ir jų tėveliai, kurie savo komandą pavadino „Šaunusis ketvertukas".

Visos komandos pasirodė puikiai: netrūko iniciatyvos, geranoriškumo, komandų nariai nepabūgo net „suktų" klausimų. Ši puiki idėja tai galimybė mokiniams parodyti savo išmanumą, žinias ir kūrybiškumą. Tai galimybė neformalioje aplinkoje pabendrauti vieniem su kitais, geriau pažinti vienas kitą. Renginio metu mokiniai bendravo ne tik tarpusavyje, bet ir šauniai bendradarbiavo su savo tėveliais.
Tikimės, kad ateinančiais metais tęsime šią puikią idėją.