0041a klasės mokiniams pamoką vedė direktorės pavaduotoja ugdymui R. Alaburdienė. Vaikai tik atsisėdę prie kompiuterių, džiaugėsi pelės kilimėlių grožiu. Pasirodo -tai ne pelės kilimėliai, o grafinės planšetės! Mokytoja kiekvienam mokiniui davė po elektroninį rašiklį. Šis elektroninis rašiklis išvaizda, dydžiu nesiskyrė nuo įprastų tušinukų. Taigi, su didžiausia nuostaba mokiniai bandė piešti. Šaunu, stebuklingo rašiklio dėka vaikai išmoko spalvinti akvarele pasirinktą paveikslėlį, laisvoje lapo vietoje kurti savo piešinį ir nupieštą vaizdą noriai nuspalvino. Puikumėlis, pragraminė įranga neriboja vaikų kūrybingumo! Džiugu, mokiniai sukūrė daugybę nuostabių piešinių. Dėkojame informacinių technologijų mokytojai už įdomią pamoką.