Šiandien mūsų gyvenimo ritmą diktuoja mokslas ir technologijos. Daugelis jau neįsivaizduoja savęs be naujausių atradimų, prietaisų, programinės įrangos. Mokslininkai tobulina smegenų ir kompiuterio sąveiką.

Džiaugiamės, kad 7ab, 8ab, 9ab klasių mokiniai turėjo galimybę tuo akivaizdžiai įsitikinti pamokų "Virtuali realybė. Kas tai?" metu. Jas vedė svečias iš VDU Multimedijos laboratorijos.

Mokiniai susidomėję klausėsi pasakojimo, papildyto praktiniais pavyzdžiais. Įdomu buvo sužinoti apie multimediją, stebėti judesio atpažinimo įrenginio darbą. Susipažinome su virtualių personažų kūrimo metodais ir įranga, sužinojome, kaip kuriama papildyta realybė. Įdomu buvo patiems judesių pagalba valdyti muziką virtualioje erdvėje. Išbandėme prietaisą, registruojantį žmogaus sąnarių padėtį, išsiaiškinome, kaip kuriami vaizdai 3D formatu. Susipažinome su valdymu mintimis EEG signalų pagalba. Esame dėkingi dėstytojui, kad nustebino, pradžiugino mūsų mokinius šių netradicinių pamokų metu.