kodelcius

20161025 151305Praėjusių mokslo metų pabaigoje Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje viešėjo moksleivės iš Londono lietuvių šeštadieninės mokyklos „Kodėlčius“, projekto „Aš - lietuvis“ dalyvės. Spalio pabaigoje paviešėti į Londoną iškeliavo ir šešios revuonietės: Agnė Stravinskaitė, Iveta Šaviraitė, Justė Peleckaitė, Vytautė Radzevičiūtė, Gabija Stankevičiūtė ir Evelina Vilkaitė. Moksleivės ir mokytojos lankėsi įvairiose Londono vietose, dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose kartu su Londone gyvenančiais lietuviais, daug pamatė ir grįžo kupinos įspūdžių. Mergaitės gyveno lietuvių šeimose, pamatė Londono lietuvių gyvenimą iš arti, pirmą kartą keliavo įvairiomis transporto priemonėmis, bendravo su įvairių tautybių žmonėmis, daug pmatė, patyrė ir sužinojo. Septintos klasės mokinės dalinasi savo įspūdžiais su visais skaitytojais.