IMG 00172013 m. lapkričio 8 d. mokykloje vyko akcija skirta Pasaulinei gamtosauginių mokyklų veiklos dienai. Akciją surengė gamtosauginio komiteto mokiniai kartu su biologijos mokytoja, gamtosauginės programos koordinatore Lina Guobiene, bei UAB įmone „ Ekonovus".
Akcijos tikslas formuoti mokinių ekologines nuostatas ir atliekų rūšiavimo įgūdžius.

Bendradarbiaujant su įmone „Ekonovus", mokyklą pasiekė antrinių žaliavų rūšiavimo, spalvotų dėžučių komplektai( stiklui, plastikui, popieriui). Mokiniai informavo mokyklos bendruomenę į kokios spalvos rūšiavimo dėžes, kokias antrines žaliavas reikia mesti, kaip jas paruošti rūšiavimui.

Penktos klasės mokiniai pagamino darbelių iš antrinių žaliavų ir surengė parodėlę.