DSCF4421Nuo 2013 metų Prienų „Revuonos" pagrindinė mokykla dalyvauja UPC ir ŠMM organizuotame projekte „Pradinio ugdymo tobulinimas". 2012 metais Prienų "Ąžuolo" progimnazijos pradinio ugdymo skyriaus komanda aktyviai ir sėkmingai dalyvavo projekto I –ojo etapo veiklose, o 2013-2014 m.m. į II – ojo etapo veiklas „Besimokančių mokyklų tinklų kūrimas ir palaikymas". įsijungė dar 3 rajono mokyklos, tai Balbieriškio, Išlaužo ir "Revuonos" pagrindinių mokyklų pradinėse klasėse dirbantys pedagogai. Projektas – sudėtinė Mokyklų tobulinimo programos (MTP plius) dalis ir yra įgyvendinamas pagal dvišalę finansavimo ir administravimo sutartį, pasirašytą 2011 m. spalio 10 d. Europos socialinio fondo agentūros ir Ugdymo plėtotės centro.

Picture 231Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos įsijungė į Ugdymo plėtotės centro vykdomą projektą „Pradinio ugdymo tobulinimas". Mokytojos dalyvauja projekto rengiamuose seminaruose, dalinasi gerąja patirtimi.