1Kovo 22 d. Prienų „Revuonos” pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo rajoniniame konkurse „Miškas - visų namai”, kuris buvo skirtas gamtininko Selemono Paltanavičiaus kūrybos populiarinimui. Mokiniai susipažino su autoriaus kūryba, skaitė jo knygeles apie gamtą, iliustravo piešiniais. Atrinkę po gražiausią piešinį iš kiekvienos klasės siuntėme į parodą – konkursą, kuris vyko Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje. Džiugu, kad mūsų mokyklos 1b klasės mokinė Gabrijielė Žvaliauskaitė (mokytoja R. Dirdienė) ir 2b klasės mokinė Austėja Gliožerytė (mokytoja Rita Juodienė) tapo laureatėmis. Jos savo amžiaus grupėse laimėjo II vietas ir turėjo galimybę dalyvauti konkurso baigiamąjame renginyje, kuriame dalyvavo ir pats rašytojas Selemonas Paltanavičius.

20240321 115949Kovo 21 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto“, skirtas Lietuvos dainų šventės 100- mečiui paminėti. Čia susirinko 43 Prienų krašto ir Birštono miesto mokyklų mokiniai, kurie dailiai vedžiojo plunksną rašydami tekstus apie Dainų šventė istoriją ir eilėraščius, kurie, virtę dainomis, skambės 100-mečio Dainų šventėje šią vasarą. Kai dailiai rašę rašikliai saugiai sugulė į kuprines, mokiniai turėjo galimybę patys tapti dainų ir muzikos šventės dalyviais: šokti, dainuoti, groti, mušti būgnus, o svarbiausia, pajusti visus apjungiančią muzikos galią. Šypsenomis bei plojimais mokiniai dėkojo TYLOS muzikos studijos edukologei Rasmai Kanienei, konkurso organizatoriams - Prienų Švietimo pagalbos tarnybai ir Prienų „Revuonos“ pagrindinei mokyklai už galimybę išbandyti save, pasidžiaugti savo dailaus rašto gebėjimais, patirti teigiamų emocijų ir labiau pasitikėti savimi.

IMG 20240329 112455Kovo 29 dieną Prienų „Revuonos“ pagrindinę mokyklą aplankė autobusas „Muziejus ant ratų“.  6a, 7a, 8a klasių mokiniai turėjo galimybę pakeliauti laiku ir pasivaržyti edukaciniame žaidime „Reformatų ir kontrreformatų kova dėl įtakos XVI a. Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje'“. Smagios užduotys komandas skatino siekti pergalės, pasipildė mokių istorijos žinios.

20240315 090510Kovo 15 dieną, Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, vyko tradicinis – aštuntasis Prienų rajono 3-4 klasių raiškiojo skaitymo konkursas „Tau, Lietuva“. Šio renginio tikslas – puoselėti meninio žodžio suvokimą ir raišką, skatinti mokinius skaityti, deklamuoti bei gerbti ir mylėti lietuvišką žodį.

20240307 081045Keletą mėnesių „Mažųjų knygų skaitytojų klubo“ mokiniai, per žaidimus, vaidybines situacijas, kūrybines užduotis gilinęsi į lietuvių tautosaką, ypatingai susidomėjo patarlėmis ir priežodžiais. O minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir ieškodami patarlių ir priežodžių skirtų tėvynei, sugalvojo į „Patarlių ir priežodžių juostos“ varžytuves pakviesti mokyklos priešmokyklinukus ir pradinukus.

426742414 780076084076184 4954779658162894273 nLietuvos masinio futbolo asociacija kartu su vienuolika Lietuvos švietimo ugdymo įstaigų organizuoja projektą „Ženkime į futbolo stadioną kartu“. Šio projekto tikslai: populiarinti futbolo žaidimą lauke ir uždarose ugdymo įstaigos patalpose bei populiarinti futbolą kaip sporto šaką visuomenėje; sudominti vaikus sportu ir sveika gyvensena; sudaryti sąlygas vaikams ne tik ugdyti savo fizinius gebėjimus, bet ir skatinti smalsumą pažinti futbolą per kūrybinę pusę; pateikti futbolą kaip patrauklią ir veiksmingą ugdymo priemonę vaikams perteikiant žinias ir formuojant įgūdžius.