Naujienos
Veikla
Tėvams
Projektai
Naudingos nuorodos
- Smulkiau
- Autorius Rasa Alaburdienė
Abramavičienė Virginija, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
Alaburdienė Rasa, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, informacinių technologijų mokytoja ekspertė;
Balčiukynienė Ilona, direktorė;
Baranauskienė Danutė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
Bendinskienė Elena, fizinio ugdymo mokytoja metodininkė;
Bielevičienė Rūta, matematikos vyresnioji mokytoja
Deltuvienė Aušra, dailės mokytoja metodininkė;
Dirdienė Rita, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
Ferevičienė Zita, gamtos ir žmogaus, gamtos mokslų bei fizikos mokytoja metodininkė;
Glaveckienė Vilma, fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja, technologijų mokytoja metodininkė;
Grižaitė Auksė, socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokytoja metodininkė;
Jonykienė Daiva, priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
Juodienė Rita, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
Juodsnukis Dalius, fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas;
Karčiauskienė Levutė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė;
Kazlauskaitė Sigita, geografijos vyresnioji mokytoja;
Kravčenko Kristina, matematikos mokytoja metodininkė;
Kriščiūnienė Daiva, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
Kuzmauskienė Vidutė, anglų kalbos mokytoja metodininkė ir lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja;
Kuzminskienė Inga, 9-10 specialiosios klasės mokytoja metodininkė;
Lasatienė Asta, istorijos mokytoja metodininkė;
Liesionienė Odeta, fizinio ugdymo ir gyvenimo įgūdžių mokytoja;
Liutvynskienė Ramunė, muzikos mokytoja metodininkė;
Marcinkevičienė Rūta, 7-9 specialiosios lavinamosios klasės mokytoja;
Matuizienė Neringa, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
Milušauskienė Snieguolė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė;
Moisejevienė Danutė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
Mučekienė Jurgita, anglų kalbos mokytoja metodininkė;
Mūsin Renatas, anglų kalbos mokytojas;
Nastulevičienė Kristina, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
Petkevičienė Laima, biologijos vyresnioji mokytoja;
Petrulionienė Vida, 5-8 specialiosios klasės mokytoja metodininkė;
Pyragienė Dalia, vyresnioji auklėtoja;
Radzevičius Vidas, neformaliojo švietimo programos mokytojas;
Ramanauskienė Edita, informacinių technologijų, technologijų ir žmogaus saugos vyresnioji mokytoja;
Skučienė Dalia, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, chemijos mokytoja metodininkė;
Stankūnienė Nijolė, 1-4 lavinamosios klasės vyresnioji mokytoja;
Talačkienė Aldona, prancūzų kalbos vyresnioji ir rusų kalbos mokytoja;
Uleckienė Rasa, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė;
Žiūkienė Vita, istorijos vyresnioji ir etikos mokytoja;
Žukauskienė Birutė, vyresnioji auklėtoja.
Žuvaitienė Daiva, tikybos vyresnioji bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja;