IMG 20200220 124737Artboardlogo lt 1Vasario 17–21 d. keturiolikos švietimo darbuotojų iš „Ąžuolo“ progimnazijos, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos, „Žiburio“ gimnazijos ir Švietimo skyriaus komanda dalyvavo antruosiuose „Erasmus+“ programos strateginės partnerystės projekto „Šiuolaikiški mokymo(si) ir vertinimo metodai – kelias į asmeninę pažangą“ dalyvių mokymuose, kurie šįkart vyko Portugalijoje, UNESCO saugomame Douro regione esančioje Alijo savivaldybėje. Regionas garsėja portveinu, alyvuogių aliejaus ir vyno gamyba yra pagrindinis Alijo savivaldybės gyventojų verslas.

1Artboardlogo lt 1Lapkričio 11–16 d. Švietimo skyriaus ir Prienų miesto mokyklų dvylikos darbuotojų komanda dalyvavo antrajame programos Erasmus+ KA2 projekto „Šiuolaikiški mokymo(si) ir vertinimo metodai – kelias į asmeninę pažangą“ partnerių susitikime Ispanijoje. Šį projektą koordinuoja Švietimo skyrius, projekto partneriai – „Žiburio“ gimnazija, „Ąžuolo“ progimnazija, „Revuonos“ pagrindinė mokykla bei Ildefonso Serrano mokykla (Ispanija), De Alijo savivaldybė ir Agrupamento De Escolas D. Sancho II mokykla (Portugalija). Prienų „Revuonos“ pagrindinę mokyklą šioje komandoje atstovavo mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Dalia Skučienė ir vyriausia buhalterė Birutė Matulionytė. Susitikimas prasidėjo pristatant projekto partnerių veiklas. Ispanijos Ildefonso Serrano mokyklos komanda supažindino su matematikos mokymu taikant informacines kompiuterines technologijas ir žaidimų metodą. Turėjome galimybę ne tik pamatyti ir išgirsti jų patirtis, bet ir išbandyti mokytojų pagamintas metodines priemones – stalo matematinius žaidimus. Tokie žaidimai ne tik lavina loginį, matematinį mąstymą, įgūdžius, bet ir didina mokymosi motyvaciją. Matematikos mokytojas, dirbantis su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais mokiniais, pristatė pamokose taikomas IKT priemones ir resursus, dalijosi patirtimis ir sėkmės istorijomis.

IMG 20191010 174655Artboardlogo lt 12018-2020 metais Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla dalyvauja Prienų r. savivaldybės Švietimo skyriaus koordinuojamame Erasmus+ programos strateginės partnerystės projektą „Šiuolaikiški mokymo(si) ir vertinimo metodai – kelias į asmeninę pažangą“. Be aukščiau paminėtų įstaigų projektą dar įgyvendina Prienų „Ąžuolo“ progimnazija, Prienų „Žiburio“ gimnazija, „Ildefonso Serrano“ mokykla (Ispanija), De Alijo savivaldybe ir Agrupamento De Escolas D. Sancho II mokykla (Portugalija). Projekto veikla suteikia galimybes Prienų miesto mokyklų matematikos mokytojams sustiprinti savo kompetenciją ir įdiegti inovatyvius mokinių mokymo(si) ir individualios pažangos vertinimo metodus. Tikimasi, kad tai padės organizuoti veiksmingesnes pamokas, suteikti mokiniams kokybiškesnį grįžtamąjį ryšį, pagerinti jų mokymosi pasiekimus. Be abejonės, projekto veiklos taip pat sustiprins dalyvaujančių organizacijų tarpusavio bendradarbiavimą ir tarptautiškumą.